Przejdź do treści

ZALEGALIZUJ Z EKSPERTEM SAMOWOLĘ BUDOWLANĄ BEZ OPŁAT

LEGALIZACJA  SAMOWOLI BUDOWLANEJ BEZ OPŁAT

Samowola budowlana na Dolnym Śląsku

Samowola budowlana to problem występujący nie tylko na Dolnym Śląsku, ale to właśnie ten region jest głównym polem naszej zawodowej działalności. Zajmujemy się legalizacją budowy bez opłat, ale legalizujemy też obiekty, których stan prawny nie jest uregulowany od lat. Samowola budowlana to stan, który może nieść ze sobą bardzo poważne konsekwencje. Jedną z nich może być nakaz rozbiórki, która zostanie przeprowadzona na koszt właściciela. Pośród innych nadzwyczaj poważnych następstw warto wyszczególnić możliwość bycia oskarżonym o przestępstwo. Jak zatem widać, bez dwóch zdań należy uporać się z samowolą budowlaną, jeśli stan prawny Państwa nieruchomości nie został jeszcze uregulowany.

Legalizacja samowoli budowlanej – Wrocław

Prowadzimy legalizacje samowoli budowlanej we Wrocławiu i okolicach. Działania tego typu to konieczność, jeśli chcą Państwo uniknąć poważnych konsekwencji prawnych spowodowanych bałaganem w dokumentacji. Legalizacja samowoli uwalnia też od wielu dotkliwych następstw prawnych, co w konsekwencji pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale też nerwy i zdrowie. Warto dodać, że działania tego typu podejmujemy nie tylko we Wrocławiu, ale też innych zakątkach Dolnego Śląska. Jeśli więc potrzebują Państwo naszej pomocy, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś. Nasi fachowcy są do Waszej dyspozycji.

Ile kosztuje legalizacja samowoli we Wrocławiu?

Na pytanie, ile kosztuje legalizacja samowoli budowlanej, można odpowiedzieć – kompletnie nic! Od lat zajmujemy się prowadzeniem spraw legalizacyjnych za darmo. To warte podkreślenia, ponieważ nie tylko pomagamy uniknąć poważnych konsekwencji finansowych, ale w dodatku robimy to kompletnie za darmo! Legalizacją samowoli zajmujemy się we Wrocławiu oraz innych miastach i miejscowościach Dolnego Śląska. Serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś. Zajmiemy się Państwa sprawą szybko i sprawnie.

filip wasilewski


Key Contact | Filip Wasilewski

Email: filip.wasilewski@pdfwlaw.com
mobile: 796 110 966

Odtwórz wideo

Ta strona korzysta z plików cookies.